Dziękujemy Sponsorom i Partnerom meczu charytatywnego „Gramy Dla Ukrainy”

Gramy Dla Ukrainy

Po wielu trudach, ale i przyjemnych chwilach dopięliśmy swego. Wczoraj odbył się finał naszej imprezy. Na Stadionie Miejskim odbył się mecz charytatywny 8 Flotylli Obrony Wybrzeża a zespołem Ukrainy. W meczu nie wynik był ważny a cel, któremu przyświecało to wydarzenie. W trakcie meczu zbierano dary dla Ukrainy. Końcowym akcentem był występ solistów z Ukrainy, którzy rozgrzali widownię do czerwoności. O energię na stadionie zadbało Sanatorium uzdrowiskowe „ENERGETYK”serwując głodnej widowni wspaniały żurek. O słodkości na imprezie zadbała cukiernia „Milli Vanilli”, która przygotowała bardzo dużą ilość smacznych dużych pączków.

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”
Carroll Lewis

Dziękujemy za okazane serce i pomoc, które przyczyniły się do sukcesu naszego projektu.
Składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie naszych działań i okazaną nam życzliwość. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrealizować nasze cele i zamierzenia. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM I PARTNEROM

Milli Vanilli
Cukiernia Milli Vanilli w Świnoujściu oferuje wysokiej klasy wypieki i desery serwowane wraz z aromatycznymi gorącymi napojami w lokalu przy ulicy Bohaterów Września 9, a także wyroby cukiernicze na zamówienie. W ofercie powodzeniem cieszą się torty artystyczne przygotowywane na specjalne życzenie klienta, które przybierają rozmaite kształty i rozmiary. Sklep firmowy i kawiarnia czynne są codziennie – od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00–17:00 oraz w niedzielę między 11:00 a 16:00.


Sanatorium Uzdrowiskowe „ENERGETYK” to ośrodek zlokalizowany przy jednym z głównych wejść na Promenadę Historyczną Świnoujścia – 50m od plaży i Morza Bałtyckiego. Sanatorium posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Świadczy usługi:
sanatoryjną (na skierowanie z NFZ)
pobyty profilaktyczno – rehabilitacyjne,
pobyty wypoczynkowe (hotelowe)
Oferujemy pobyt w pokojach 1, 2, 3 i rodzinnych (4 osobowych).
W wyposażeniu pokoju: łazienka z natryskiem, TV sat, telefon, lodówka. Część pokojów z balkonami. Ośrodek wyposażony jest w dwie windy osobowe. Jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.


Akademia Piłkarska „WINKIDS Klub sportowy, szkoła pływania w Świnoujściu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gimnastyka sportowa, nauka pływania. Kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe.Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu . Zaprasza do skorzystania z obiektów sportowych: Hala sportowa, Hala tenisowa, Korty ziemne, Boisko trawiaste, Boisko syntetyczne, Pływalnia, Camping Relax.8 Flotylla Obrony Wybrzeża w Świnoujściu jest związkiem taktycznym, którego głównym zadaniem jest obrona polskich obszarów morskich, utrzymanie reżimu operacyjnego w przybrzeżnej strefie obrony oraz udział w obronie wybrzeża morskiego. W swoich strukturach skupia wszystkie siły szeroko rozumianej walki minowej i przeciwminowej Marynarki Wojennej RP. Siły okrętowe 8.FOW stacjonują w porcie wojennym w Świnoujściu i Gdyni.


LIBART – Usługi małej poligrafii,Wydrukujesz z nośnika lub internetu ( stanowisko samoobsługowe)
Wykonujemy następujące usługi
ksero
grawer
pieczątki
bindowanie, laminowanie.


Flota Świnoujście
Flota Świnoujście – Polski klub piłkarski z siedzibą w Świnoujściu. Ćwierćfinalista Pucharu Polski w 2013 roku. Przez siedem sezonów w latach 2008−2015 drużyna występowała w piłkarskiej I lidze; od sezonu 2015/16 w klasie A.

Dziękujemy za współprace:

Stowarzyszenie „Biegacze Świnoujście”
Pani Elżbieta Jabłońska
Pani Patrycja Słowińska
Pani Joanna Agatowska
Pan Viktor Koblianskyi
Pan Andrzej Wiśniewski
Pan Marcin Małkowski
Pan Leszek Waga

Dziękujemy! Jesteście o wielkim sercu.

Czas na małą relację z meczu.

foto. ewyspiarz.info / Ryszard Zabielski
➡️ Śledż nas na Facebooku


Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.