Krzysztof Szwedzik na trasie ze Świnoujścia do Krynicy Morskiej.

Krzysztof Szwedzik

Dzisiejsze bieganie, jako forma aktywności to nie tylko zdrowie i kondycja, ale również troska o środowisko naturalne i naszą planetę. Dlatego mottem BALTIC Tour 2022 jest Think GREEN

Dziś 20 marca o godzinie 12-tej w obecności biegaczy ze stowarzyszenia ” Biegacze Świnoujście” przy Stawa Młyny wyruszył na kolejną trasę Krzysztof Szwedzik. Tym razem cała trasa BALTIC TOUR2022, czyli 551 km ze Świnoujścia do Krynicy Morskiej pokonana zostanie w ciągu 20 dni. Bez względu na pogodę… i trudności, które się pojawią po drodze!

Trasa biegu:

Świnoujście – Międzyzdroje – Dziwnów – Niechorze – Ustronie Morskie – Kołobrzeg – Mielno – Jarosławiec – Darłowo – Ustka – Łeba – Jastrzębia Góra – Jastarnia – Hel – Jurata – Władysławowo – Puck – Gdynia – Sopot – Gdańsk – Krynica Morska

Krzysztof Szwedzik
Pochodzący z Warszawy doświadczony biegacz długodystansowy, maratończyk, który swoją długą przygodę z bieganiem rozpoczął ponownie w 2004 roku.
W trakcie 18 lat długodystansowego biegania ukończył ponad 30 maratonów w Polsce i na świecie – w tym m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, Paryżu, Rzymie, Atenach, Warszawie, Wiedniu, Barcelonie – przebiegając łącznie ponad 30 tys. kilometrów.
Jak dotąd jego najambitniejszym przedsięwzięciem biegowym była wyprawa biegowa MAZURY TOUR 2013 podczas której w ciągu 40 dni przebiegł ponad 1000 km dookoła regionu Warmii i Mazur, gdzie mieszka na co dzień.
Teraz zmierzy się z kolejnym, długodystansowym wyzwaniem przebiegając ponad 550-kilometrową trasę wyprawy BALTIC Tour ze Świnoujścia do Krynicy Morskiej w trakcie 20 dni, bez ani jednego dnia przerwy.
Bieganie to jego życiowa pasja, która pozwala mu spełniać marzenia oraz pomaga w codziennej pracy doradcy klienta w Sklepie Biegacza – największej sieci sklepów biegowych w Polsce.

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.