parkrun Świnoujście

291. parkrun Świnoujście

Kolejni raz miłośnicy aktywności sportowych, spędzili sobotni poranek w Parku Zdrojowym, rozpoczynając tym samym długi weekend majowy. Po sygnale do startu 40 zawodników wypełniło alejki, uważając na zakrętach, bowiem tym razem nawierzchnia była wyjątkowo śliska. Jedni spokojnym tempem, truchtając lub maszerując pokonali 5 km dystans, natomiast sporej grupie spieszyło się niezwykle do mety. Pierwsi na mecie zameldowali się:
Radosław Nowak (20:30)
Robert Derda (21:12)
Marcin Keller (23:30)
Pierwszą dziewczyną jaka pojawiła się na mecie była Agnieszka Grymuła (23:57), a potem Karolina Romańska (25:18) oraz Aga Gronowska-Karolczak (25:42).
Po raz pierwszy na parkrunie pojawiło się 11 osób, natomiast 2 osoby poprawiły swoje rekordy życiowe, a był to Przemek Kucharski oraz Karina Mikulska Gawle.
Szczegółowe wyniki tutaj: https://www.parkrun.pl/swinoujscie/results/

Dziękujemy za wsparcie, pomiar czasu, wydawanie tokenów, skanowanie, herbatkę, zamykanie stawki oraz niesamowity doping dla uczestników dla:
Elżbieta Jabłońska, Joanna Szafrańska, Piotr Zgraja ,Aneta Burnat-Szczęsna, Mirosław Jabłoński, Marcin Ruciński, Przemysław Kucharski, Zuzanna Romańska, Zbigniew Kosel, Jaśmina Pola Kaczmarek.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za tydzień na 292. parkrun, warto zadbać o formę i swoje zdrowie a najlepiej zrobić to z parkrun Świnoujście.
Zespół parkrun Świnoujście
Fot. Marcin Ruciński

Facebook komentarze
Translate »