
Od Bałtyku po Giewont

Od pierwszego zanurzenia w Bałtyku, przez setki kilometrów na rowerze, aż po ostatni krok na Giewoncie. Będą chwile zwątpienia, walka ze zmęczeniem, nieprzespane noce, niespodziewane spotkania i kolejne przekraczane granice ludzkiej wytrzymałości!
Wielki start już za 3 dni w Świnoujściu
To nie jest zwykła rywalizacja z czasem – to próba charakteru, determinacji i siły woli. Przed zawodniczką tysiące metrów w wodzie, nieskończona trasa rowerowa biegnąca przez całą Polskę i morderczy bieg kończący się na jednym z najbardziej wymagających szczytów Tatr.
Wydarzenie rozpoczyna się już za moment:
-
Data i godzina startu: 10 sierpnia, godz. 08:00
-
Miejsce startu: Świnoujście (plaża nad Bałtykiem)
-
Cel: Szczyt Giewontu
Czekają nas dni pełne emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i czystej sportowej walki. Nie warto czekać na samą metę – prawdziwa magia tej przygody kryje się w drodze, którą trzeba śledzić od samego początku!

