Agnieszka Chylińska w Świnoujściu.

Agnieszka Chylińska

Wyjątkowy koncert, wyjątkowej artystki w wyjątkowym miejscu. Po raz pierwszy w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu – AGNIESZKA CHYLIŃSKA!!!

Agnieszka Chylińska – wokalistka i rockmenka z 10 płytami na koncie, autorka 8 autorskich książek, osobowość telewizyjna, autorka bestsellerowej literatury dziecięcej. Charyzmatyczna, bezpośrednia, wyrazista.

Artystka świętuje swoją ponad 25-letnią działalności artystyczną:
„Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii. Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ???? Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów, bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie ponad 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!”

W listopadzie 2019 miała również miejsce premiera siódmej książki Agnieszki, zatytułowana „Giler, Trampolina i reszta świata”, w 2020 roku kolejna z cyklu pt. „Anka Skakanka”
Zapraszamy na rewelacyjny, energetyczny koncert w Świnoujściu.

10 lip 2022, 20:00
Amfiteatr im. Marka Grechuty, Świnoujście

Informacje o Organizatorze:
Alicja Borowiec P.H.U. VOICES ., 47-224, Kędzierzyn-Koźle, Polska

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.