Apelem o udział w marszu, który odbędzie się w Warszawie 4 czerwca.

Radna Agnieszka Rachtan zwraca się do mieszkańców Świnoujścia, którzy podzielają wartości demokratyczne, z apelem o udział w marszu, który odbędzie się w Warszawie 4 czerwca o godzinie 12:00. Marsz ma na celu przeciwstawienie się złodziejstwu i kłamstwu oraz poparcie wolnych wyborów i demokratycznej, europejskiej Polski.
Radna Rachtan wzywa mieszkańców do zaangażowania się w obronę demokratycznych wartości i pokazania, że mieszkańcy Świnoujścia stanowią solidarną społeczność, gotową bronić swoich praw i wolności: „Każdy głos i każdego uczestnika marszu są niezwykle ważne dla przyszłości naszej Ojczyzny” – apeluje Agnieszka Rachtan.
„Zachęcamy do udziału w marszu i pokazania siły demokratycznej Polski. Organizujemy wspólny wyjazd ze Świnoujścia, zapisy za pomocą komunikatora Whatsapp: 607 554 121 lub e-mail: swinoujscie.platforma@gmail.com”
Biuro Prasowe Świnoujskiej Platformy Obywatelskiej

“Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską” – napisał w mediach społecznościowych Donald Tusk.

Facebook komentarze
Translate »