CAVALIADA SUMMER 2023

CAVALIADA SUMMER 2023 : podsumowanie piątkowych zawodów

1. Zaprzęgi na plaży
W ORLEN SUMMER DRIVING o nagrodę PKN ORLEN, pod patronatem Dominiak Carriages wzięło udział osiem par. Do drugiego nawrotu zakwalifikowały się 4 zespoły, a najlepszy okazał się Aleksander Fularczyk.
Neptun, Nuta i Aleksander Fularczyk sięgnęli po zwycięstwo w konkursie ORLEN SUMMER DRIVING. Miejsce drugie wywalczył Hubert Kozłowski, który w pierwszym nawrocie był szybszy od zwycięzcy, jednak ostatecznie wygrywał najlepszy czas drugiego nawrotu. Trzecią parą konkursu był ulubieniec publiczności Bartłomiej Kwiatek.
2. Bariery po raz pierwszy
Na CAVALIADA Summer pierwszy raz rozegrany został konkurs barier o nagrodę Raitech. Po zwycięstwo sięgnął Adam Nicpoń pokonując wysokość 190 cm!
W konkursie barier o nagrodę Raitech wzięło udział 11 par. Do drugiej rundy zakwalifikowało się 8 par, do każdej kolejnej przechodziły po dwie pary mniej. Wysokość 190 cm próbowały pokonać 3 pary – Julia Błaszczak i Carla Winkelmann niestety nie dały rady pokonać tej wysokości bezbłędnie. Bezdyskusyjnie najlepszy okazał się Adam Nicpoń na koniu COUNTER.

Galeria

Pełne wyniki dostępne są tutaj: https://livejumping.com/ap/event/8380/competitions
Dostęp do transmisji tutaj:  https://live.cavaliada.pl/
Sponsorem głównym CAVALIADA Summer jest PKO Bank Polski, partnerami strategicznymi: PKN ORLEN oraz marka LOTTO. Miastem Gospodarzem: Świnoujście, a partnerem Polski Związek Jeździecki.

foto. ewyspiarz.info / Ryszard Zabielski
➡️ Śledż nas na Facebooku | ewyspiarz.info


Facebook komentarze
Translate »