CAVALIADA Summer wraca nad Morze Bałtyckie!

Świnoujście

Niezwykle wyjątkowe widowisko czeka na wszystkich miłośników koni i zawodów jeździeckich już w przyszłym roku. Nad polskie morze wraca CAVALIADA Summer w nowej formule.
Grupa MTP od ponad dziesięciu lat organizuje najbardziej rozpoznawalne w Polsce zawody jeździeckie pod marką CAVALIADA Tour. Wydarzenia przyciągają dziesiątki tysięcy kibiców oraz setki zawodników z całego świata. Rywalizacja odbywa się w najpopularniejszych konkurencjach jeździeckich, tj. skokach przez przeszkody, wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, powożeniu zaprzęgami czterokonnymi, ujeżdżeniu i woltyżerce. Uzupełnieniem atrakcji sportowych są ciekawe bloki pokazowe oraz największe w Polsce targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Do tej pory CAVALIADA Tour gościła przede wszystkim w największych halach widowiskowo-sportowych: w Krakowie, Sopocie i Warszawie oraz w obiektach targowych: w Poznaniu i Lublinie.
W 2016 r. z okazji 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich zorganizowano CAVALIADĘ Summer Jumping na plaży w Kołobrzegu. Wydarzenie było pierwszymi i do tej pory jedynymi w Europie Międzynarodowymi Zawodami Jeździeckimi, rozgrywanymi bezpośrednio na plaży. Po siedmiu latach, ku ogromnej uciesze kibiców i zawodników CAVALIADA Summer znów wraca nad Morze Bałtyckie! Tym razem do Świnoujścia.

– Mamy najszerszą nad Bałtykiem plażę, mamy najcieplejsze w tym regionie morze, mamy tysiące zadowolonych turystów i bardzo zależy nam, aby czas spędzony w Świnoujściu zapamiętali jak najdłużej i wracali do nas co roku – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Dlatego ciągle pracujemy nad tym, by wzbogać ofertę miasta, zarówno pod kątem atrakcyjności dla turystów, jak i naszych mieszkańców. CAVALIADA to wydarzenie, które ma szansę stać się przebojem przyszłorocznego sezonu letniego, który będzie o tyle wyjątkowy, że do Świnoujścia będzie można dojechać nowo oddanym tunelem. Dlatego już dziś chciałbym wszystkich zaprosić na Cavaliadę.
Świnoujście to najdalej wysunięte na północny zachód miasto w Polsce. Posiada bardzo dobrą komunikację z centrum kraju oraz duże walory turystyczne. Co bardzo ważne dla organizatora, to właśnie w Świnoujściu znajduje się najszersza plaża w Polsce! Dzięki współpracy nawiązanej między Grupą MTP a Urzędem Miasta Świnoujście, już w połowie czerwca 2023 r. CAVALIADA Summer ponownie zagości nad Morzem Bałtyckim.

CAVALIADA Summer

ORGANIZATOR
foto. ewyspiarz.info / Ryszard Zabielski
➡️ Śledż nas na Facebooku


Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.