Obywatelska Kontrola Wyborów
MISS SUMMER ŚWINOUJŚCIE

Darmowe bilety dla mieszkańców Świnoujścia na “MISS SUMMER ŚWINOUJŚCIE 2023”

Mamy dla mieszkańców Świnoujścia wspaniałą wiadomość. Dziś o godzinie 18.00 w naszym świnoujskim amfiteatrze odbędzie się „MISS SUMMER ŚWINOUJŚCIE 2023”.
Po rozmowach przeprowadzonych naszego portalu “ewyspiarz.info” z organizatorem konkursu, organizator “MISS SUMMER ŚWINOUJŚCIE 2023” postanowił dać możliwość obejrzenia wspaniałego widowiska mieszkańcom Świnoujścia oferując darmowe bilety.

Bilety będą do odbioru w kasie amfiteatru od godziny 12.00. Proszę pamiętać, że amfiteatr nie jest z gumy, więc ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy dziś 12.08.2023 o godz. 18.00
Amfiteatr im. Marka Grechuty, ul. Chopina 30

A co nas czeka w amfiteatrze?

MISS SUMMER ŚWINOUJŚCIE 2023 to kilkugodzinna znakomita zabawa poprowadzona przez popularnych moderatorów z Polski aktor i prezenter Arkadiusza Gołębiewskiego oraz niemiecka piosenkarka i prezenterka TV ARD i MDR Stefanii Hertel co dodatkowo zachęci gości z całego kraju i zagranicy do odwiedzenia Amfiteatru podczas Gali Konkursu. Finał wyborów uświetnią recitale popularnych piosenkarzy i zespołów niemieckich /m.in. popularna grupa „Fantasy”, która zajmuje czołowe miejsca na listach przebojów, Stefanii Hertel, Mela Rose, popularny zespół „Kordian”.

Bardzo dziękujemy organizatorom za tak piękną inicjatywę dla naszych mieszkańców.

Facebook komentarze
Dopilnujmy, by wybory były uczciwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »