DAWID PECYNA HALOWYM MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W BIEGU NA 600M

Halowe Mistrzostwa Województwa

W dniu 26 lutego 2022 r., w Szczecinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa w LA. W zawodach wystartowało 360 zawodników z 18 klubów województwa zachodniopomorskiego. Nie zabrakło również młodych sportowców z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w składzie: Michał Bajek, Małgorzata Błachnio, Jessica Dackard, Kamil Gajewski, Franciszek Gralak, Adam Grudzień, Justyna Guzenda, Julia Jagusz, Wiktoria Kanclerz, Natalia Koszykowska, Rafał Kowalczyk, Maja Major, Jan Mathews, Nadia Modrzyńska, Dawid Pecyna, Kajetan Rupar, Gabriela Salamonik, Lena Szepke, Martyna Tałanda.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ:
Dawida Pecynyw kategorii U16 w biegu na 600 m wywalczył złoty medal z wynikiem 1.41.55 zdobywając tytuł Mistrza Województwa i tym samym ustanowił rekord życiowy. Dawid jest utalentowanym i dobrze zapowiadającym się młodym lekkoatletą, ciężko przepracował okres zimowy uczestnicząc w dwóch zgrupowaniach kadry i na efekty nie trzeba było długo czekać.
Franciszka Gralaka w kategorii U16 w skoku wzwyż zdobył tytuł Brązowego Medalisty Mistrzostw Województwa z wynikiem 163 cm.
Mai Major w kategorii U 14 w biegu na 60 m w finale zajęła IV miejsce z wynikiem 8,94.
Leny Szepke, w kategorii U16 w skoku wzwyż zajęła VI miejsce z rekordem życiowym 143 cm.
Warto nadmienić, że zarówno Franek, jak i Lena od stycznia tego roku przeszli do nowej kategorii wiekowej U 16 i rywalizują z rocznikiem o rok starszym.
Dodać należy, że zawody halowe, jak zbliżające się biegi przełajowe są sprawdzianem poziomu wytrenowania zawodników przed letnim sezonem startowym.
Pozostaje życzyć młodym lekkoatletom z sekcji OSiR „Wyspiarz” przełożenia tej ciężkiej pracy na wyniki sportowe w kolejnych zawodach.

Gratulujemy sukcesów

— Pozdrawiam

Niniejsza wiadomość (wraz z załącznikami) jest własnością Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu i może zawierać informacje służbowe prawnie chronione.

Jeśli nie są Państwo właściwym adresatem lub otrzymali Państwo tę wiadomość na skutek pomyłki, prosimy o tym fakcie niezwłocznie poinformować nadawcę i usunąć otrzymaną wiadomość. Każde nieautoryzowane kopiowanie, ujawnianie lub rozpowszechnianie załączonej informacji jest zabronione.

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych zawartych w niniejszej korespondencji jest Gmina Miasto Świnoujście, w imieniu której występuje Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu z siedzibą przy ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście, reprezentowany przez Dyrektora na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Prezydenta Miasta Świnoujście. Dane przetwarzane są w celu obsługi korespondencji mailowej. Dane mogą być archiwizowane. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przeniesienia do innego administratora oraz prawo do usunięcia danych w każdym czasie o ile nie stoi to w sprzeczności z innymi przepisami prawa. Mają Państwo prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego przetwarzania swoichdanych jak również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami RODO. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt z Inspektorem ochrony danych poprzez e-mail: abi@osir.swinoujscie.pl.

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.