Dopilnujmy, by wybory były uczciwe.

PRZED NAMI WYBORY DO SEJMU I SENATU 2023.
Pójdziesz na wybory, zagłosujesz, ale czy masz pewność, że Twój głos będzie policzony? W Polsce jest 27 tysięcy obwodowych komisji wyborczych, a w nich możliwość fałszowania wyniku wyborów. Dopilnujemy każdego głosu – Twojego również.

Zbudowaliśmy unikatowy w skali światowej informatyczny system niezależnego raportowania wyników wyborów ze wszystkich lokali wyborczych w kraju. Chcemy po zakończeniu liczenia głosów podać wynik – dokładny i niezależny od sondaży i państwowego systemu wyborczego.

Pomóż skontrolować wybory – szukamy 50 tysięcy ochotników do komisji wyborczych w roli obserwatorów społecznych, osób gotowych poświęcić swój czas i energię dla dobra nas wszystkich. Przeszkolimy ich w zakresie kontroli prawidłowości procesu wyborczego.

Wiemy, że nie każdy będzie mógł wziąć udział w Obywatelskiej Kontroli Wyborów jako obserwator w komisji, ale każdy może działać z nami, wspierając rekrutację, szkolenia, obsługę systemu, wpłacając choćby niewielką kwotę na ten cel.

Pamiętaj, aby dobro zwyciężyło, wystarczy, aby dobrzy ludzie nie byli obojętni. Mówisz, że nie interesujesz się polityką?

Pomyśl – polityka interesuje się Tobą. To od polityków zależy, jakie będziesz płacić podatki, do jakich szkół będziesz chodzić Ty, Twoje dzieci i wnuki, z jakiej ochrony zdrowia możesz skorzystać, po jakich drogach jeździć, na jaką sprawiedliwość możesz liczyć w sądzie. Dlatego trzeba kontrolować wybory, by były uczciwe i wiarygodne.

Obywatelska Kontrola Wyborów – jako aktywni obywatele weryfikujemy sposób przeprowadzenia i wyniki wyborów niezależnie od oficjalnego, państwowego systemu wyborczego.

Zapraszamy wszystkich do współpracy. Obserwatorem może zostać każdy, kto skończył 18 lat.

Kontakt:
Koordynator (Komitet Obrony Demokracji)
OBYWATELSKA KONTROLA WYBORÓW
Zabielski Ryszard
Tel. 661854846
email: ewyspiarz@wp.pl

Dopilnujmy, by wybory były uczciwe.

Facebook komentarze
Translate »