Górskie Poniedziałki na stadionie Floty Świnoujście.Jeśli chcesz stawać się lepszym biegaczem pod każdym względem (szybkościowym, wytrzymałościowym, technicznym), musisz zadbać o wszechstronny rozwój swojego ciała.

Dlatego też nie może Cię zabraknąć na Poniedziałkowym treningu.

Co będziemy robić ???

Otóż czekają nas RYTMY🔥💪🔥
Są to krótkie odcinki biegu, w trakcie których staramy się biec równym i jednocześnie dość żwawym tempem. Ideą rytmów jest praca nad takimi elementami jak:
➡️ technika biegu,
➡️ kadencja,
➡️ wypracowanie identycznego rytmu/długości każdego kroku.
Dzięki rytmom pracujemy nad samoświadomością ciała, ucząc nasz układ ruchu wykonywać kroki o tej samej długości lub częstotliwości, czyli w skrócie, dzięki rytmom pracujemy nad techniką biegu.

Więc jednym słowem będzie się działo 🤣🤣😂

Zapraszamy serdecznie !!!

Należy pamiętać, że udział w zajęciach jest dobrowolny, bezpłatny i odbędzie się on bez względu na warunki atmosferyczne.
Organizator zapewnia szatnię oraz toaletę.
Organizator nie ubezpiecza uczestników w trakcie oraz po treningu od skutków nieszczęśliwych wypadków. Nie ponosi on również odpowiedzialności za rzeczy, szkody w mieniu oraz uszczerbek na zdrowiu uczestników, jak i innych osób, które będą przebywały w rejonie odbywania się treningu.
Zdjęcia i filmy wykonane podczas treningu mogą być wykorzystane nieodpłatnie w materiałach dokumentujących wydarzenie (komunikat końcowy, informacja prasowa, strony internetowe, publikacje) bez zgody osób znajdujących się na nich.
Wiążąca i ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Organizator:
Biegacze Świnoujście (Frofil na FB )
OSiR Wyspiarz Świnoujście
Trener Ania Górska


Dodaj komentarz