III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej

Ośrodek Sportu i Rekreacji

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej
W niedzielę 7 sierpnia, odbył się III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej. Do zawodów przystąpiło tym razem dziewięć par, w tym jedna para mieszana.
Turniej rozpoczął się od rywalizacji w dwóch grupach, z których wyłoniono półfinalistów zawodów.
* Agnieszka Brzostek/Jakub Stefańczyk – Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński – 0:2 (13:15, 9:15)
* Emil Jagielski / Robert Walczak – Tomasz Król / Marek Barciuk- 2 : 0 (15:13, 15:9)

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Brzostek/Stefańczyk, pokonując bardzo dobrze dysponowanych tego dnia Tomka Króla i Marka Barciuka 2:0.
Finał zawodów obfitował w wiele emocji i zwrotów akcji. Długie wymiany i efektowne ataki wzbudzały podziw kibiców. Pierwszy set padł łupem doświadczonej pary Jagielski/Walczak (22:20), ale w drugiej partii do głosu doszli Gulczynski i Sierpiński wygrywając (21:16).
Po raz kolejny finał musiał rozstrzygnąć się w tiebreaku. Tym razem końcówkę partii lepiej rozegrali Oskar i Igor (15:13) i to Oni cieszyli się z wygranej w III Wakacyjnym Turnieju. Nagrody – statuetki najlepszym drużynom wręczył, obserwujący turniejowe zmagania, znakomity niegdyś świnoujski siatkarz Radosław Szlendak😊
PODIUM TURNIEJU
1. Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński

2. Emil Jagielski / Robert Walczak

3. Agnieszka Brzostek/Jakub Stefańczyk

Kolejny a zarazem ostatni Turniej odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia o godz. 11.00
Zgłoszenia pod nr tel. 516167274. W turnieju weźmie udział 12 par, w pierwszej kolejności pary które gromadziły punkty w dotychczasowych edycjach. O udziale pozostałych drużyn zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.