JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W ramach współzawodnictwa sportowego szkół, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 29 września 2020 r. na stadionie lekkoatletycznym zorganizował Jesienne Biegi Przełajowe.

Na starcie pojawiło się 267 uczniów świnoujskich szkół podstawowych i szkół średnich, którzy rywalizowali w biegach indywidualnych. Uczniowie ( klasa III – IV; V-VI ) w ramach Igrzysk Dzieci rywalizowali na dystansie 650 m, zaś młodzież ( klasa VII – VIII ) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady miała do pokonania dystans 950 m. Wszyscy zawodnicy dobrze się spisali poprawiając swoje lokaty z ubiegłego roku lub też debiutując w zawodach tej rangi. Najlepsze miejsca w każdym biegu nagrodzone zostały pamiątkowymi medalami, zaś pierwsze dziesięć miejsc w każdym biegu punktowało do klasyfikacji drużynowej szkół.

Wyniki indywidualnych biegów przełajowych pełny komunikat na stronie OSiR ”Wyspiarz”

Igrzyska Dzieci

klasa III – IV ( rocznik 2011-2010)

dziewczęta

I miejsce Natalia Czarnowska – SP 1

II miejsce Julia Jagusz – SP 6

III miejsce Łucja Kita – SP 6

chłopcy

I miejsce Szymon Woźniak – SP 1

II miejsce Maks Zbyszewski – SP 1

III miejsce Oliwier Mroczkowski – SP 6

klasa V-VI ( rocznik 2009-2008)

dziewczęta

I miejsce Maria Wrębiakowska – SP 6

II miejsce Joanna Włodarczak – SP 6

III miejsce Justyna Guzenda – SP 2

chłopcy

I miejsce Bartosz Litra – SP 6

II miejsce Franciszek Gralak – SP 1

III miejsce Miłosz Zakrzewski – SP 1

KLASYFIKACJA SZKÓŁ W RAMACH IGRZYSK DZIECI

SP 1 – 104 pkt
SP 6 – 78 pkt
SP 4 – 29 pkt
SP 2 – 9 pkt
Logos – 4 pkt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

klasa VII – VIII ( rocznik 2007-2006)

dziewczęta

I miejsce Zuzanna Ziomko – SP 6

II miejsce Dominika Onaczewska – SP 4

III miejsce Dominika Stefaniak – SP 1

chłopcy

I miejsce Dawid Pecyna – SP 4

II miejsce Jakub Zelent – Lipiński – SP 1

III miejsce Kajetan Rupar – SP 4

KLASYFIKACJA SZKÓŁ W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY

SP 4- 40 pkt
SP 6 – 34 pkt
SP 1 – 33 pkt
SP 2 – 5 pkt

Licealiada

Rocznik 2001 i młodsi

dziewczęta

I miejsce Kaja Karasek – Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

II miejsce Oliwia Piotrowska – Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

III miejsce Natalia Nowak – Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

chłopcy

I miejsce Liam Maćkowski – Liceum Ogólnokształcące im. Miesza I

II miejsce Artur Udycz – Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

III miejsce Hubert Wydra – Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

KLASYFIKACJA SZKÓŁ W RAMACH LICEALIADY

Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka – 90 pkt
Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki – 22 pkt

Poniżej pełen komunikat z zawodów:

KOMUNIKAT – 29.09.2002 r.

Organizator zawodów Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” dziękuje dzieciom i młodzieży za tak liczny udział i sportową rywalizację, nauczycielom wychowania fizycznego za zachęcenie uczniów do udziału w zawodach, a także sędziom za sprawne przeprowadzenie zawodów.

—————

Zostaw komentarz / Facebook

Dodaj komentarz