Wybory do sejmu – Joanna Agatowska

Chcesz zobaczyć, kto kandyduje z Twojego okręgu? Z jakiej listy startuje osoba, której chcesz oddać swój głos? A może szukasz kogoś, kogo przeniesiono na listę kandydatów w innej części kraju? Osoby startujące do Sejmu i Senatu ujęte w zestawieniach PKW.

Dziś przedstawiamy Joanna Agatowska

Urodzona 22 kwietnia 1972 r. w Świnoujściu. Kandydatka SLD.

Była zastępcą prezydenta Świnoujścia. Od 2002 r. zasiada w radzie miasta Świnoujście, dwukrotnie pełniła funkcję przewodniczącej Rady Miasta Świnoujście.

Posiada wykształcenie turystyczne oraz wyższe ekonomiczne.

Od 1996 r. jest pracownikiem Ośrodka Kempingowego “Relax”. Pracę tam rozpoczynała jako recepcjonistka, a w roku 2001 została kierownikiem administracyjno – gospodarczym. W roku 2008, po połączeniu Kempingu “Relax” z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji “Wyspiarz”, została tam menedżerem ds. turystyki i rekreacji.

Obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego Sanatorium Uzdrowiskowym “Energetyk” w Świnoujściu

W Sojuszu Lewicy Demokratycznej od 2001 roku. Przez 7 lat była przewodniczącą koła nr 4. W latach 2004 – 2007 pełniła funkcję wiceprzewodniczącej SLD, a w roku 2008 została wybrana na przewodniczącą SLD w Świnoujściu. Jest również członkiem Rady Wojewódzkiej SLD w Szczecinie oraz Rady Krajowej SLD w Warszawie.

źródło: www.wnp.pl

Facebook komentarze
Translate »