Wybierasz się na imprezę? Sprawdź nasz kalendarz imprez i dowiedz się kiedy jest organizowany najbliższy event!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Operetki Smak. Koncert z nutą humoru

2 lipca, 2023 /20:00 - 21:30

Operetki Smak

Można już odbierać bezpłatne zaproszenia na koncert pt. „Operetki smak. Koncert z nutą humoru”, który odbędzie się w ramach Dni Morza 2023 w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu.
Wejściówki są dostępne w Kasie Miejskiego Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00 oraz w Galerii Art w godz. 12.00 – 16.00
Ilość zaproszeń ograniczona!
2 lipca o godz. 20.00 w Świnoujściu zapraszamy widzów do amfiteatru w Świnoujściu na muzyczną ucztę – koncert „Operetki smak” z uwielbianymi szlagierami. W bogatym repertuarze koncertu nie zabraknie najpiękniejszych arii operowych, pełnych dowcipu fragmentów operetek oraz wirtuozerskich popisów orkiestry. W programie znajdą się także porywające i energetyczne piosenki z najsłynniejszych musicali. Lekkie i odprężające, z nutą dobrego humoru, dla wszystkich spragnionych dobrej energii, znakomicie wpisujące się w wakacyjny nastrój i nadmorską scenerię. W tę niezapomnianą podróż do czarującego świata muzyki zabiorą Państwa Soliści i Orkiestra Opery na Zamku pod batutą maestro Vladimira Kiradijeva. Całości muzycznej uczty dopełni prowadzący galę Dariusz Hibler, który okrasi wykonywane utwory anegdotami i ciekawostkami. Gorąco zachęcamy do przyjścia na to wyjątkowe wydarzenie. To będzie wspaniały początek lata! Zapraszamy!
Wystąpią Soliści Opery na Zamku:
Ewa Olszewska, Lucyna Boguszewska
Janusz Lewandowski, Tomasz Łuczak, Łukasz Ratajczak, Paweł Wolski
Oraz Orkiestra Opery na Zamku pod batutą maestro Vladimira Kiradjeva
Prowadzenie: Dariusz Hibler
Sponsorem wydarzenia jest:
https://www.port.szczecin.pl/
https://www.ttline.com/pl/

2.07.2023
godz. 20.00
Świnoujście,
Amfiteatr Im. Marka Grechuty

Facebook komentarze

Szczegóły

Data:
2 lipca, 2023
Godzina:
20:00 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Translate »