Wybierasz się na imprezę? Sprawdź nasz kalendarz imprez i dowiedz się kiedy jest organizowany najbliższy event!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Parkrun Świnoujście

8 lipca, 2023 /09:00 - 10:00

Parkrun Świnoujście

Zapraszamy na cykliczne, bezpłatne biegi na 5 km z pomiarem czasu. Organizowane są one w każdą sobotę o 9:00, przez cały rok. Miejscem biegu jest Park Zdrojowy w Świnoujściu. W ramach tego sportowo-zdrowotnego wydarzenia, każdy z uczestników biegnie we własnym tempie bez względu na to, jakie ono jest.
Impreza w całości organizowana jest przez wolontariuszy, a udział w niej jest całkowicie bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja – która jest jednorazowa – po jej dokonaniu można brać udział w nieograniczonej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie.

Czym jest parkrun Świnoujście?
To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

Kiedy organizowany jest parkrun?
W każdą sobotę o 9:00 przez cały rok.

Gdzie odbywają się spotkania parkrun?
Miejsce organizacji spotkania to Park Zdrojowy. Więcej informacji nt. trasy znajdziesz w sekcji trasa.

Ile kosztuje udział w parkrun?
Nic – udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy przynieść ze sobą nadany w ramach rejestracji Indywidualny Kod Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj – BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

Jak szybko muszę pokonać trasę?
Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.
Weź udział również jako wolontariusz!
parkrun organizowany jest przez samych uczestników. Zachęcamy do wsparcia organizacji naszych spotkań w charakterze wolontariusza. Zgłoś się adres swinoujscie@parkrun.com i wesprzyj naszą społeczność.

Swoje rezultaty możesz śledzić tutaj

Facebook komentarze

Szczegóły

Data:
8 lipca, 2023
Godzina:
09:00 - 10:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Translate »