Wybierasz się na imprezę? Sprawdź nasz kalendarz imprez i dowiedz się kiedy jest organizowany najbliższy event!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Świnoujskie Spotkanie przy Zupie

24 czerwca, 2023 /13:00 - 14:00

Świnoujskie Spotkanie przy Zupie w Świnoujściu

Świnoujście – Serdecznie zapraszamy mieszkańców Świnoujścia na spotkanie przy zupie, które odbędzie się w sobotę 24.06.2023 przed Świnoujskim Urzędem Miasta w godzinach od 13.00-13:45. Spotkanie, ma na celu wsparcie osób cierpiących z powodu samotności oraz tych, którzy potrzebują wsparcia oraz poczucia więzi społecznych.

Spotkanie przy zupie to nie tylko okazja do wsparcia materialnego, ale przede wszystkim do dzielenia się życzliwością, dobrym słowem i wspólnym spędzaniem czasu.

W kontekście tego wydarzenia mieliśmy przyjemność porozmawiać z Anną, wolontariuszką, która od wielu lat aktywnie pomaga potrzebującym w Świnoujściu. Anna podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat znaczenia tego typu inicjatyw:

“Przez lata swojego zaangażowania w spray osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Zauważyłam, że nawet najmniejszy gest dobroci może mieć ogromny wpływ na kogoś, kto czuje się samotny. Spotkanie przy Zupie to doskonała okazja, aby pokazać, że zależy nam na naszej społeczności. Zachęcam wszystkich, aby przyszli i dołączyli do nas w tej ważnej inicjatywie. Dziękujemy także hotelowi Radisson Blu za przygotowywanie pysznych zup na nasze spotkania.” – mówi Anna.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Świnoujścia, aby wzięli udział w SPotkaniu przy Zupie. Niech to wydarzenie będzie symbolem naszej solidarności i zaangażowania w budowanie mocnej, wspierającej się społeczności.”

Organizatorzy

Facebook komentarze

Szczegóły

Data:
24 czerwca, 2023
Godzina:
13:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Translate »