Kąpiel w dźwiękach

Kąpiel w dźwiękach

Wibracja działa na nasz organizm podobnie jak kamień rzucony w wodę, który powoduje zmianę w jego strukturze – na powierzchni i w głębi wody. Rozchodzące się fale mają działanie harmonizujące.
Z serca zapraszam na harmonizująca kąpiel w dźwiękach.
Esencją leczenia dźwiękiem jest nastrajanie instrumentu muzycznego jakim jest istota ludzka. Każda tkanka, każdy narząd ma swoja określoną wibrację.W przypadku zaburzeń ich funkcjonowania możemy przywrócić stan zdrowia poprzez przekazywanie właściwych dla danej strefy wibracji , weszła ona w rezonans z podawanym dźwiękiem i zaczęła prawidłowo funkcjonować. Jakakolwiek cześć nas choruje , możemy poprzez “przypomnienie”jej zdrowych częstotliwości , przywrócić do zdrowia.
Chcąc przywrócić równowagę i zdrowe funkcjonowanie całego organizmu zalecam „kąpiele w dźwięku” dzięki nim wzrasta świadomość i umożliwia zrozumienie, że odpowiedzialność za własne zdrowie spoczywa w nas samych oraz ,że dysponujemy całym “instrumentarium” ,służącym w nas do przeprowadzenia procesu uzdrawiania siebie i utrzymywania stanu równowagi.
Zapraszam do przestrzeni w której pojawiają się dźwięki, które rozluźnią, zrelaksują, naturalnie wspomogą organizm i psychikę w powrocie do równowagi, niosąc głęboki spokój by doświadczyć głębi, nowego i zmiany.
Przestrzeń tą tworzę przez korzystanie z pierwotnych dźwięków i wibracji GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH oraz częstotliwości natury i świata połączone z mocą miłości i wysokich wibracjach.

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce
Inwestycja 60 zł
Zabierz ze sobą matę, poduszkę, koc do otulenia.

Kontakt
tel 600 250 139
e-mail martadekoart@gmail.com
https://www.facebook.com/Martadekoart/

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.