Park Zdrojowy

Katarzynkowo i andrzejkowo na 321. parkrunie

W sobotę jako Katarzynki i Andrzejki wyruszyliśmy na naszą biegową przygodę w malowniczych alejkach Parku Zdrojowego w ramach 321. parkrunu. Choć poranek był chłodny, nasza determinacja była gorętsza niż kiedykolwiek, ponieważ celem było pokonanie energicznie pięciu kilometrów. Nie zawiedliśmy się, bo na mecie czekały na nas pyszne bułeczki i croissanty, przygotowane przez Baltic Home, oraz ciepła, aromatyczna herbata autorstwa Małgosi Grymuły, jednej z młodszych wolontariuszek na parkrunie.

Pierwszy, który zameldował się na mecie, był Łukasz Jadach, osiągając czas 20:50, zaraz za nim pojawiła się Karolina Romańska z czasem 21:24, a trzeci był Marek Jasiuchna z czasem 22:59. Jaśmina Kaczmarek ustanowiła swój rekord życiowy, a najwyższy współczynnik wieku osiągnęła Karolina Romańska. Miło było gościć uczestników z parkrun Dąbrówka.

Za organizację całości jako koordynator, odpowiedzialna była Natalia Maćków, a wsparli ją dzielnie Grzegorz Burakowski, Aneta Burnat-Szczęsna, Agnieszka Drzewiecka, Marek Grymuła, Małgorzata Grymuła, Elżbieta Jabłońska, Mirosław Jabłoński, Natalia Maćków, Agnieszka Michalska, Marcin Ruciński, Joanna Szafrańska oraz Agnieszka i Piotr Florczuk.

Park Zdrojowy

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a naszym niezastąpionym wolontariuszom serdecznie dziękujemy. Zapraszamy Was już teraz na kolejny parkrun, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. Do zobaczenia!

Zespół parkrun Świnoujście

Fot Marcin Ruciński

Facebook komentarze
Translate »