Konkurs | Tribute to ABBA

Tribute to ABBA

W konkursie zwyciężyli : Beata Krajewska, Karolina Romańska, Zbigniew Kosel.
Tribute to Abba to niesamowite show artystów słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Widzów czeka prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką na żywo pod batutą słynnego dyrygenta (Royal Orkiestra) i kompozytora Jarosława Barowa. Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko przeniesie nas do lat 70′ i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji, a następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!Tribute to Abba bilety już dostępne TUTAJ

Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Souper trouper, Here we go again, The winner takes it all, Gimme!Gimme!Gimme!, Honey,Honey, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a chance on me, Voulez-Vous, I have a dream, One of Us, czy Knowing Me Knowing You.

Czas na pierwszy konkurs, w którym do wygrania są 3 bilety na niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Widowisko, przeniesie nas na deskach Amfiteatru do lat 70′ i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji.
Fundatorem biletów jest Impresariat Online

Pytanie:
Abba – szwedzki zespół muzyczny grający muzykę pop, założony przez Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog. W którym roku powstał zespół?

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem.

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.