Koronawirus – Najgorsze jeszcze przed nami!Najgorsze jeszcze przed nami. Koronawirus nie respektuje granic i wszędzie działa tak samo (póki nie ulegnie drastycznej mutacji). Mamy potężny wpływ na przebieg pandemii. Wszystko zależy od naszych zachowań!!!
Zostając w domu możemy przyczynić się do ograniczenia w rozwoju wirusa Covid 19.
Każda osoba, której praca wymaga kontaktu z innymi ludźmi, ryzykuje. Ryzykuje zdrowie nie tylko swoje, ale i swojej rodziny, po to aby inni mieli zapewnione podstawowe warunki do życia. Wybierając pozostanie w domu (jeśli mamy taką możliwość) niczym nie ryzykujemy, a jednocześnie pomagamy tym którzy takiego wyboru nie mają.

Publikujemy list, jaki zamieściła Pani Dorota na swoim profilu FB ( tutaj )

Jestem lekarzem i mam już dość udawania!
Polskie dane to ściema, pokazują ok 5%prawdy .
W Polsce trwa program IRAN PLUS!! Jedyny jaki będzie skutecznie przeprowadzony ! SANEPID UTRUDNIA LEKARZOM POBIERANIE BADAŃ, ŻEBY POBRAĆ BADANIE TRZEBA MIEĆ ZGODĘ DYREKCJI…. TO JEST JAKIŚ ŻART !!! Na wyniki czeka się kilka dni.
Wiem co się dzieje w Pomorskich Szpitalach i nie tylko, to się dzieje w całej Polsce ! To jest dno, drżenie o własne stołki, polityczne lizusostwo, głupota urzędników . To co do mnie dochodzi od moich znajomych pracujących w całej Polsce to woła o pomstę do nieba. To będzie kosztować życie wielu pacjentów i personelu. Śmieszne…..bardziej boicie się o swoje stołki niż życie….To jest jakaś farsa , ściema, improwizacja, głupota, bezmyślność i kiedyś mam nadzieje za to odpowiecie!
Zmuszacie ludzi do misji samobójczych !!!
Ta telewizyjna propaganda sukcesu nijak się ma rzeczywistości.
Swoją miałkością i niekompetencją stanowicie zagrożenie dla ludzi….
Krew mnie powoli zalewa, nie chcę żeby umierali moi bliscy, znajomi, koleżanki i koledzy …..

ZOSTAŃCIE W DOMACH, WYCHODZĄC UBIERAJCIE MASKI !

ZAŁÓŻ MASKĘ !
MIEJSCE NA INTENSYWNEJ TERAPII NIE BĘDZIE CZEKAĆ ANI NA CIEBIE ANI NA TWOICH BLISKICH

ewyspiarz.infoDodaj komentarz