Królowa sportu wraca na świnoujski stadion

Królowa sportu

Polski Związek Lekkiej Atletyki opublikował kalendarz imprez na 2021 r. Wśród wielu zawodów rangi mistrzowskiej jest też świnoujski lekkoatletyczny mityng. Zawody odbędą się 15 maja 2021 r. o godzinie 13:00, a areną zmagań będzie Miejski stadion lekkoatletyczny przy ulicy Matejki 22.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.

Poprzednie mitingi, które odbyły się w naszym mieście były niezwykle udane. Zawodnicy bardzo wysoko ocenili infrastrukturę i organizację zawodów.

Po raz kolejny w historii, do Świnoujścia zawitają miłośnicy lekkiej atletyki, by rywalizować podczas III zawodów. Gościć będziemy lekkoatletów z województw: lubuskiego, pomorskiego, małopolskiego i zachodniopomorskiego.

W programie zawodów przewidziane są konkurencje biegowe i techniczne.

Ze wsparciem najlepszych zawodników możemy promować lekką atletykę w naszym mieście. Wierzę także, że spotkanie ze sportowcami będzie dla wielu młodych świnoujścian inspiracją do rozpoczęcia przygody ze sportem, a dla tych, którzy już uprawiają wybraną dyscyplinę, stanie się motywacją do jeszcze cięższej pracy.

Termin zawodów zbiegł się z poluzowaniem obostrzeń w związku z wystąpieniem stanu epidemii, więc widowisko z widowni może oglądać 285  osób.

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy, kibicowania i przeżywania zmagań sportowców.

Zawodnikom życzę wspaniałych wyników, a kibicom niezapomnianych wrażeń.

Anna Kryszan

Dyrektor OSiR  „Wyspiarz”

 

 

Zostaw komentarz / Facebook

Solidarnie z Białorusią

z Białorusią