Likwidacja TVP Info. W Świnoujściu ruszyła zbiórka podpisów

TVP Info

Koalicja Obywatelska apeluje o poparcie dla obywatelskiego projektu ustawy dotyczącego likwidacji TVP Info i abonamentu radiowo-telewizyjnego. Dość prymitywnej propagandy, miliardy, które trafiają do TVP powinny być przekazane na służbę zdrowia – mówi Elżbieta Jabłońska przewodnicząca lokalnych struktur Platformy.

Listę poparcia pod projektem ustawy można podpisać od wtorku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.00 w naszym biurze przy ul. Monte Cassino 16/1 – dodaje przewodnicząca PO.

Dość kłamstwa, pogardy oraz hejtu, które 24 godziny na dobę wylewa się z tej stacji. Trudno nazwać TVP INFO telewizją, to tuba propagandowa obecnej partii rządzącej, która podaje zakłamane informacje – ostro komentuje Jan Borowski wiceprzewodniczący PO w Świnoujściu.- W ostatnich latach na TVP z budżetu państwa przeznaczono 5 mld złotych, które mogły być wydane np. na system opieki zdrowotnej, te pieniądze muszą być wydane w inny sposób, zachęcamy mieszkańców Świnoujścia do składania podpisów. Czekamy na Was- dodaje Jan Borowski.

Kontakt z organizatorami:

Jan Borowski Tel. 519 686 156
Elżbieta Jabłońska 608 452 743

Zostaw komentarz / Facebook

Solidarnie z Białorusią

z Białorusią