Mecz reprezentacji Polski w Świnoujściu.

w Świnoujściu

Prezydent Świnoujścia zaprasza na mecz Polska – Dania

Mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 odbędzie się w Świnoujściu. Nasi piłkarze zmierzą się 12 października na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki z narodową kadrą Danii.

Towarzyski mecz odbędzie się w naszym mieście dzięki porozumieniu pomiędzy Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem a kierownictwem Polskiego Związku Piłki Nożnej.
– Świnoujście znane jest z przychylności i wspierania wydarzeń sportowych – mówi Janusz Żmurkiewicz. – Dlatego cieszy nas również fakt, że mecz reprezentacji Polski odbędzie się właśnie w naszym mieście.
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 19 rozegra w naszym regionie dwa towarzyskie mecze z Danią. Najpierw, 8 października kadra trenera Jacka Magiery wystąpi w Kołobrzegu. Kilka dni później, 12 października młodzi piłkarze w biało-czerwonych barwach zmierzą się z duńskimi rówieśnikami w Świnoujściu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki (wejście od ul. Moniuszki). Będzie transmitowane przez TVP Sport.
Zaproszenia na mecz będą bezpłatne. Kibice będą mogli przebywać na stadionie z zachowaniem rygorów sanitarnych.
Kilka lat temu mecz reprezentacji Polski do lat 20 także rozgrywany był w Świnoujściu. W 2016 roku nasza drużyna pokonała 3-0 Niemcy w spotkaniu Turnieju Czterech Narodów.

BIK UM Świnoujście

foto. ewyspiarz.info


Zostaw komentarz / Facebook

Dodaj komentarz