MGLKS Mechanik Bobolice – Flota Świnoujście 1-4 (0-0).

Klub Piłkarski Szczecinek

20 sierpnia odbył się pojedynek 3. kolejki IV ligi zach. – pom. pomiędzy drużynami Mechanika Bobolice i Floty Świnoujście. Starcie zakończyło się zwycięstwem Floty Świnoujście 4-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Floty Świnoujście.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Floty Świnoujście nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 13. minucie bramkę zdobył Jakub Graf.

W 23. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Szymona Grafa z Floty Świnoujście, a w 42. minucie Krzysztofa Jablonskiego z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 56. minucie kartkę dostał Jakub Kulon z Mechanika Bobolice.

Drużyna Mechanika Bobolice ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Floty Świnoujście, zdobywając kolejną bramkę. W 62. minucie Jakub Graf ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 0-2.

Karol Saganowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mechanika Bobolice, strzelając gola w 72. minucie spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Floty Świnoujście w 77. minucie spotkania, gdy Kamil Pozniak zdobył trzecią bramkę. Na dziewięć minut przed zakończeniem pojedynku sędzia pokazał kartkę Patrykowi Koziolowi, piłkarzowi Mechanika Bobolice.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 88. minucie wynik na 1-4 podwyższył Roman Dziuba.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-4.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Mechanika Bobolice, natomiast piłkarzom Floty Świnoujście pokazał jedną.

A już w najbliższą sobotę Flota wystąpi przed swoją publicznością, a jej rywalem będzie Miejski Klub Piłkarski Szczecinek. Początek meczu w sobotę, 27 sierpnia 2022, o godzinie 17:00.