Michał Woroch – spotkanie autorskie w Sofa Bistro w Świnoujściu.

22 maja (poniedziałek), zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z podróżnikiem Michałem Worochem, po którym, gwarantujemy, zmieni się nasze myślenie o przeciwnościach napotykanych na co dzień.

Michał Woroch, wraz ze swoim przyjacielem, postanowił wybrać się w podróż życia i przejechać obie Ameryki. Trasę z Ziemi Ognistej na Alaskę pokonali w ciągu 371 dni. Niepełnosprawność obu podróżników nie była dla nich przeszkodą, stała się wyzwaniem. Przez 12 miesięcy poruszali się Landroverem, do którego samodzielnie zaprojektowali szereg udogodnień. Wheelchairtrip, bo tak nazwali swoją podróż, to tysiące kilometrów bezdrożami Ameryki Południowej, białe piaski pustyni Atacama, rejs Amazonką do serca dżungli, ale także zmagania z chorobami tropikalnymi i eksplozja silnika. Mimo trudności, podróżnicy udowodnili, że da się pokonać tę morderczą trasę będąc osobami z niepełnosprawnościami.

Michał Woroch

Michał Woroch – podróżnik, fotograf. Zdobywca wielu nagród, m.in. nagrody Kolosy 2019 w kategorii Wyczyn roku przyznawanej przez Kapitułę Kolosów oraz Travelery 2018. Absolwent grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Organizuje projekty podróżniczo-fotograficzne, w ramach których odwiedził m.in. Mongolię, Indie, czy Spitsbergen i do większości państw obu Ameryk. Relacje i zdjęcia z jego wypraw można obejrzeć w magazynach: „National Geographic”, „Adventure Journal”, „Explorersweb”, „Podróże“, „Globetrotter“, „Traveler”, „Zwierciadło”, czy w „Dużym Formacie”.

Chcecie doświadczyć motywacji, pasji, energii? Koniecznie przyjdźcie do Sofa Bistro Świnoujście! Zapraszamy na spotkanie mieszkańców Świnoujścia.

Sofa Bistro food & drinks
Uzdrowiskowa 48A | ApartPark | Świnoujście

Facebook komentarze
Translate »