Najlepszy czas na parkrun

Wiosna w pełnym rozkwicie, o czym przypomina bujnie kwitnąca roślinność i śpiew ptaków. Tak, to zdecydowanie najlepszy czas na wszelką aktywność fizyczną. Temperatura nie męczy, a piękno natury wyzwala dodatkowe endorfiny.

Po raz 239. spotkaliśmy się w Parku Zdrojowym, by jak co tydzień aktywnie rozpocząć weekend. Chętnych do porannego wysiłku było 48-u, z czego 22 to kobiety, a 26 mężczyźni. Tym razem zadebiutowało 8 osób, a dwie poprawiły swoje życiówki na naszej trasie. Gościliśmy biegaczy z Gdyni, Warszawy i Bogatyni, a także naszych sąsiadów zza pobliskiej granicy.

Najbardziej spieszyło się dzisiaj Jackowi Giba i Karolinie Romańskiej, a najwyższy współczynnik wieku uzyskali: wśród mężczyzn również Jacek Giba – 76.83%, a wśród kobiet Teresa Domalewska – 71.14%.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy równie udanych kolejnych startów. Szczegóły biegu znajdziecie pod linkiem https://www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/

Dziękujemy 13-u wolontariuszom za zorganizowanie biegu, który, mamy nadzieję, był dla Was przyjemnością i już dziś zapraszamy na kolejną sobotę z parkrunem.

Do zobaczenia!

Zespół parkrun Świnoujście

Tekst Joanna Szafrańska

Fot. Marcin Ruciński

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.