Parada Motołajów

Parada Motołajów wjeżdża na wyższy poziom!

Już za kilkanaście dni będziemy się świetnie bawić. Zapraszamy serdecznie . A jeśli chcesz być częścią tej premierowej w pewnym sensie imprezy ,nie tylko jako gość to prosimy dorzuć grosik.
Kontakt do organizatorów:
Tel. 508 oo5 299 (Marzena)
email: biegnijmy.z.pomoca@gmail.com

W tym roku uwielbiana przez mieszkańców Świnoujścia parada Motołajów wjeżdża na wyższy poziom! Tradycyjna parada zmotoryzowanych Mikołajów zakończona rozdawaniem upominków przez Świętego Mikołaja, w towarzystwie Śnieżynek oraz innych rozpoznawalnych postaci będzie miała miejsce w Spółdzielczym Domu Kultury “Słowianin” przy ulicy Matejki 43.
Pociechy starsze i młodsze nie tylko będą mogły usiąść Mikołajowi na kolana oraz utrzymać upominek, ale także będą mieć szansę wysłać list do świętego Mikołaja, wziąć udział w przygotowaniu jak najdłuższego łańcucha choinkowego, podzielić się przepisami na potrawy przygotowywane w ich domach, zobaczyć alpaki, wysłuchać chóru LOGOS, ozdobić pierniki, puścić wodzę fantazji przy strojeniu bombek, a także spróbować wspaniałych przysmaków jak tort i babeczki mikołajowe. Będzie można także samemu przyozdobić pierniki.

Miejsce:
3 grudnia (niedziela)
Dom Kultury “Słowianin”, Matejki 43
godz. 12.00- 17.30

Facebook komentarze
Translate »