Obywatelska Kontrola Wyborów
z Pilawy do Świnoujścia

Pobiegną nieprzerwanie z Pilawy do Świnoujścia dla chorej Angeliki

Grupa zapaleńców z Pilawy postanowiła przebiec nieprzerwanie 661 km do Świnoujścia. Przyświeca im szczytny cel. Za kilkanaście dni wyruszą w trasę, by pomóc zdobyć pieniądze na leczenie i rehabilitację chorej Angeliki.

Sztafeta wystartuje wieczorem 25 maja z Pilawy, a po przebiegnięciu nieprzerwanie 661 km dotrze 28 maja do Świnoujścia. Trasa będzie przebiegać przez takie miejscowości, jak Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz czy Piła.

– Tym razem jest duża szansa na drugi zespół, więc być może dodamy nutkę rywalizacji i dodatkowo będziemy się ścigać. Trasa biegu jest już zaplanowana i wg mapy liczy 661km. Przebiegniemy miedzy innymi przez takie miejscowości jak Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, czy Piła. Zagadką pozostaje jednak końcowy etap, a mianowicie przeprawa przez Świnę na wyspę Uznam. Nie ma drogi od Polskiej strony, jedną z opcji jest więc prom, jednak może będą inne możliwości. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, cel osiągniemy w niedzielę 28-ego maja około godziny 6-8 rano – informują członkowie “Stopki Pilawa” na swoim profilu na Facebooku.

➡️ Śledż nas na Facebooku | ewyspiarz.info


Facebook komentarze
Dopilnujmy, by wybory były uczciwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »