CAVALIADA Summer Świnoujście

Rozpocznij wakacje z CAVALIADA Summer w Świnoujściu! [BILETY]

CAVALIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w Polsce. Każda edycja przyciąga rekordową ilość publiczności. Podstawę wydarzenia stanowią trzy filary Sport, Expo i Show. Rywalizacja sportowa to przede wszystkim Międzynarodowe Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody. Zawodnicy rywalizują w klasycznych konkursach skokowych jak również konkursach specjalnych – potęga skoku, konkursy szybkości. Dodatkowo program uzupełniają zawody krajowe w powożeniu zaprzęgami, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

W przerwach między konkursami warto odwiedzić strefę EXPO, gdzie nie brakuje bogatej oferty sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wśród kilkudziesięciu firm bez problemu znajdziecie wszystko czego potrzebujecie.

Wisienką na torcie każdej CAVALIADY są pokazy! Wspaniałe konie, artyści, kaskaderzy a to wszystko na plaży przy zachodzie słońca! Koniecznie musicie zobaczyć wieczorne bloki pokazowe!

Bilety na CAVALIADA Summer są biletami całodziennymi, po wejściu na wydarzenie bilet wymieniany jest na opaskę na rękę, z którą dowolnie można wchodzić i wychodzić. Miejsca na trybunie nie są numerowane, można zająć dowolne wolne krzesełko w wyznaczonej strefie. W ramach biletów podstawowych nie przewiduje się miejsc parkingowych.
Ceny biletów :
czwartek – 149 zł.
piątek – 249 zł.
sobota – 289 zł
niedziela – 249 zł.
Kup bilet normalny tutaj

Osoby zainteresowane możliwością skorzystania z rozwiązań oferty biletów VIP, znajdą w sprzedaży całodzienne bilety na Trybunę VIP.
Wstęp do Strefy VIP wyróżnia się smacznym jedzeniem w formie bufetu, napojami oraz oddzielną Trybuną VIP.

Ceny biletów VIP:
czwartek – 650 zł.
piątek – 750 zł.
sobota – 750 zł
niedziela – 650 zł.

Wydarzenie odbędzie się na plaży w Świnoujściu w dniach od 22 do 25 czerwca 2023 roku. Wejście na CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 od Aleja Interferie. Każdy uczestnik przed wejściem na teren wydarzenia powinien wymienić bilet lub zaproszenie na opaskę logistyczną, z którą można wejść do odpowiedniej strefy (trybuna, strefa VIP, loża VIP).

Facebook komentarze
Translate »