Ruch komunikacyjny po tunelu. Zobacz propozycje. Napisz swoją opinię.

Poniżej publikujemy prezentację „Koncepcji systemu zarządzania ruchem w Świnoujściu. Wyzwania miasta Świnoujście w perspektywie uruchomienia tunelu pod Świną”. Uwaga! Zawarte w tej koncepcji propozycje wskazują jedynie kierunek, który zdaniem autorów tego dokumentu powinien rozważyć samorząd. To nie są ostateczne rozwiązania!

Przygotowanie koncepcji było obowiązkiem samorządu, zapisanym w umowie na dofinansowanie budowy tunelu ze środków unijnych.

Opracowanie wskazuje możliwe rozwiązania, które usprawnią poruszanie się po mieście.

Bez względu na to, który z zaproponowanych wariantów i w jakiej ostatecznej formie zostanie po konsultacjach z mieszkańcami przyjęty, nie oznacza to że będzie natychmiast zrealizowany. Jego wprowadzanie – co zrozumiałe – będzie trwało kilka, a nawet kilkanaście lat. Nie będą to również rozwiązania komunikacyjne, których w trakcie czy już po wprowadzeniu w życie, nie będzie można zmienić, ulepszyć. Niewykluczone przecież, że w trakcie użytkowania, okaże się że coś można poprawić.

To wszystko będzie zależało od nas – mieszkańców.

Publikowana poniżej prezentacja została przedstawiona wczoraj (13 listopada 2019 r.) w sali teatralnej MDK przy ulicy Matejki. Ci z mieszkańców, którzy nie mogli wziąć w tym udziału, mogą zapoznać się z nią tutaj.

Czekamy też na Państwa opinie, propozycje. Prosimy je kierować na adres e-mail: wim@um.swinoujscie.pl w temacie: KSZR.

 PREZENTACJA  KONCEPCJI SYSTEMU ZARZĄDZANIA RUCHEM W ŚWINOUJŚCIU. WYZWANIA MIASTA ŚWINOUJŚCIE W PERSPEKTYWIE URUCHOMIENIA TUNELU POD ŚWINĄ”. ZOBACZ TUTAJ.

PEŁNA TREŚĆ KONCEPCJI ZOBACZ TUTAJ.

BiK UM Świnoujście

Zostaw komentarz / Facebook

Solidarnie z Białorusią

z Białorusią

Dodaj komentarz