Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz ”

SIATKARSKIE SPOTKANIE POKOLEŃ

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz ” zainicjował spotkanie amatorskich drużyn siatkarskich, którego ideą było zintegrowanie młodego ambitnego pokolenia i wciąż aktywnych sportowo seniorów. W sobotę 1 kwietnia w hali sportowej Areny Uznam spotkały się 2 drużyny Old Boys i 2 drużyny młodzieżowe, które pierwsze kroki stawiały w Świnoujskiej Młodzieżowej Lidze Siatkówki.

Zespoły LOGOS i NIESPODZIANKA stanęły w szranki z drużynami GELATI LA STELL i BALTIC HOME OLDBOYS. Smaczku dodawał fakt, iż drużyny wyraźnie różniły się wiekowo. Łączna suma lat wszystkich zawodników w drużynie LOGOS to 128 lat , NIESPODZIANKA 114 , natomiast GELATI LA STELL 320 lat, a BALTIC HOME OLD BOYS 386 lat !

Jednak te różnice nie przeszkodziły w kulturalnej i momentami zażartej walce sportowej.

Drużyny seniorskie wygrały mecze z młodzieżą, co zasługuje na wielkie brawa dla aktywnych Old Boys. Kolejne spotkanie będzie szansą na rewanż dla ambitnych młodych zawodników.

Zapraszamy inne zespoły amatorskie Old Boys + 50 i młodzieżowe +18 do zgłaszania się na kolejne SIATKARSKIE SPOTKANIE POKOLEŃ, które planujemy w drugiej połowie maja.

Źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” w Świnoujściu

Facebook komentarze
Translate »