Obywatelska Kontrola Wyborów
Józef Pluciński

Spotkanie z dr Józefem Plucińskim. Dzisiaj drążymy temat tunelu

W trakcie dzisiejszego spotkania z żywą historią Świnoujścia w osobie dr Józefa Plucińskiego, będziemy drążyć temat tunelu. Dzisiaj w środę (5 kwietnia) o godz. 17:30 w Galerii Miejskiego Domu Kultury ART. To kolejne z organizowanych przez radną Agatowską spotkań, poruszających tematy wspólne dla wszystkich mieszkańców Świnoujścia. Tym razem rozmowa z historykiem Józefem Plucińskim dotyczyć będzie historii świnoujskiego tunelu, ponieważ to bardzo aktualny i ważny temat. Joanna Agatowska zaprasza, środa 5 kwietnia o godzinie 17:30 do Galerii Art MDK, przy ulicy ul. Wojska Polskiego 1. Wstęp wolny.

Tytuł dzisiejszego spotkania to “Wspólna droga do tunelu”. O historycznych faktach, wieloletnich starań o połączenie wysp Uznam i Wolin opowie świnoujski historyk dr Józef Plucinski. Będzie kolejne już spotkanie w ramach Archipelagu Wysp organizowane prze radną Joannę Agatowska. I tak o spotkaniu mówi mówi:

„Zapraszam nie tylko na spotkanie, ale również na rozmowę o tym, czego mieszkańcy oczekują po otwarciu tunelu łączącego obie wyspy. I o tym jakie nowe wyzwania pojawią się przed naszym miastem. Czy otwarcie tunelu to otwarcie się też na zmiany? Jakie nowe aspiracje, możliwości, nowe marzenia, powinny wyznaczyć kierunki działań miasta na przyszłość. Na te i inne tematy chcemy porozmawiać z wami we wspólnym obywatelskim gronie. Wstęp wolny.”

Serdecznie zapraszam
Joanna Agatowska

Facebook komentarze
Dopilnujmy, by wybory były uczciwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »