Spotkanie przy zupie w Świnoujściu

Spotkanie przy zupie w Świnoujściu

Zapraszamy serdecznie na comiesięczne spotkanie przy zupie w Świnoujściu, które odbywa się każdego ostatniego sobotniego dnia miesiąca. Spotykamy się 25.11.2023 r. na placu przed Świnoujskim Urzędem Miasta, rozpoczynając o godzinie 13:00.

Organizatorami Świnoujskich Spotkań przy Zupie są lokalni wolontariusze i wolontariuszki, we współpracy z Świnoujskim Centrum Wolontariatu. To doskonała okazja, aby wesprzeć osoby samotne, poszukujące wsparcia emocjonalnego oraz uczucia wspólnoty. Zupę przygotowuje zespół kuchenny hotelu Radisson Blu.

Jeśli znacie kogoś w swoim otoczeniu, kto może czuć się osamotniony lub wykluczony, zachęcamy do zaproszenia go na to wyjątkowe wydarzenie. Wspólnie możemy tworzyć silną i zjednoczoną społeczność mieszkańców Świnoujścia, wykazując się wrażliwością i otwartością na potrzeby innych.

Pamiętajmy, że pomoc nie zawsze musi być materialna – czasem wystarczy dobre słowo, miska zupy czy życzliwy gest, aby odmienić czyjeś życie i wnieść odrobinę nadziei. Dołączcie do nas w najbliższą sobotę i wspólnie wesprzyjmy tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Serdecznie zapraszamy!

Jan Borowski

Facebook komentarze
Translate »