Jarosław Molenda - pisarz

Startuje plebiscyt czytelników na Najlepszą Książkę Roku

Nagroda „Sygnety Wydawnictwa IPN” – startuje plebiscyt czytelników na Najlepszą Książkę Roku, wydaną w 2022 r. przez Instytut Pamięci Narodowej.
22 marca 2023 r. rusza pierwsza edycja plebiscytu internautów na Najlepszą Książkę Roku 2022 w ramach konkursu o nagrodę „Sygnety Wydawnictwa IPN”. W kategorii „najlepsza książka roku na podstawie głosowania internatów” na Wasze głosy czekają 63 tytuły, na które można głosować do 31 marca

Nagrodę przyznaje się w następujących kategoriach:

monografie
publikacje popularnonaukowe
wydawnictwa źródłowe
pamiętniki, relacje, wspomnienia
wydawnictwa albumowe
najlepsza książka roku na podstawie głosowania internautów.
Nagroda ma charakter honorowy, a jej laureaci otrzymują statuetkę sygnetu Wydawnictwa IPN oraz dyplomy z wyróżnieniem. Nagrodę stanowi wydanie w języku obcym książki najwyżej ocenionej przez Kapitułę nagrody w danej kategorii konkursowej.

Oceny publikacji biorących udział w konkursie oraz wyboru laureatów dokonuje Kapituła nagrody powołana przez Prezesa IPN. Laureata w kategorii „najlepsza książka roku na podstawie głosowania internautów” wyłania głosowanie czytelników na platformie cyfrowej.

Pierwsza gala Sygnetów Wydawnictwa odbędzie się w dniu inauguracji Kongresu Pamięci Narodowej 13 kwietnia w Warszawie.
Wśród nominacji jest książka Jarosława Molendy „Alfred Szklarski – sprzedawca marzeń”, na którą możesz oddać głos tutaj:
Głosowanie jest proste – wystarczy zaznaczyć kratkę przy Nazwisku Jarosław Molenda ( pozycja 35) i klikacie “WYŚLIJ” na samym dole listy.

Facebook komentarze
Translate »