Świnoujście | Walentynkowy parkrun

Walentynkowy parkrun

W poniedziałek Walentynki, więc z miłości do biegania w Parku Zdrojowym w Świnoujściu zebrało się 38 uczestników i 13 wolontariuszy 228. parkrunu.
Piękne słońce i błękitne niebo wprawiły w dobry nastrój i tylko niska temperatura przypomniała, że to jeszcze luty. Wśród biegaczy 6 osób postawiło swoje pierwsze kroki na parkrunowej ścieżce, a 2 osoby mogły cieszyć się z osobistych rekordów. Na linii startu ustawili się reprezentanci między innymi z Berlina, Lassan, Szczecina i Lubina z 5 różnych klubów, w tym oczywiście naszych rodzimych Biegaczy Świnoujście. Nie zabrakło też czworonożnych stałych bywalców Loyd, Joka i Felek, którzy szybkim krokiem motywowali swoich właścicieli do biegu. Wśród panów na podium stanęli: Jacek Giba, Adam Olejniczak i Remigiusz Joppek. Czołówkę kobiet stanowiły dziś: Iwona Fogt-Busler, Aleksandra Jaworska i Teresa Domalewska. Gratulacje!!! Szczególowe wyniki znajdziecie tu: https://www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/
Okolice startu i mety przyozdobiły czerwone balony, a na ścieżce uczestnicy parkrunu rysowali serca, wyznając miłość bieganiu, parkrunowi i wyrażając wdzięczność wspaniałym współtowarzyszom ich biegowej przygody. Nasi przyjaciele Andre i Sandra przynieśli też słodkie serduszka, by podkreślić walentynkowy nastrój.
Dziękujemy wszystkim obecnym i zapewniamy, że za tydzień widzimy się o tej samej porze i w tym samym miejscu na 229. parkrunie. Dajcie sobie szansę na pełen endorfin początek weekendu. Zapraszamy!!!

Zespół parkrun Świnoujście
Autorka notatki Magda Mikiewicz
Fot. Marcin Ruciński

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.