Świnoujska Basket Liga. Wychodzimy z hibernacji.W całym kraju dochodzi już do poluzowania restrykcji związanych ze zwalczaniem wirusa w koronie to i Liga powoli wybudza się z letargu. Zatem czas przygotować się powoli do dokończenia sezonu, spróbować zmieścić się w stroje sportowe i szybko popracować nad jakąkolwiek formą. A czasu pozostało już niewiele bo zaczynamy już 07.06.2020 r.

Do rozegrania zostały nam trzy mecze. Pierwszy z nich to mecz o wielki finał, ponieważ stan rywalizacji pomiędzy Fantastic Four a Wściekłymi Pięściami Węża jest remisowy i najbliższe spotkanie zadecyduje która to ekipa zagra o mistrzostwo Ligi a która będzie musiała się zadowolić grą o III miejsce.

A 14.06.2020 r. rozegrane zostaną spotkania finałowe. I tak w pierwszym spotkaniu planowanym na godz.11.00 MSK OSiR zagra o zaszczytne III miejsce z przegranym z rywalizacji F4 vs. WPW, następnie zaraz po tym meczu na parkiecie pojawi się drużyna Kasztaniaków która zagra o mistrzostwo Świnoujskiej Basket Ligi w Grande Finale z wygranym rywalizacji F4 i WPW.

Tak dla przypomnienia Ligę kończyć będziemy zachowując obowiązujące rygory sanitarne dotyczące korzystania z hal sportowych ale Organizator dołoży wszelkich starań aby spotkania i to jakby nie było święto świnoujskiej koszykówki miało odpowiedni charakter i nie nastręczało wygody i komfortu zawodnikom oraz kibicom.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia rywalizacji, kibicowania i wspierania zawodników. Bawmy się zatem dalej. No Basket, No Fun.

Świnoujska Basket Liga


➡️ Śledż nas na FacebookuDodaj komentarz