Świnoujskie spotkanie przy zupie
Świnoujskie spotkanie przy zupie

Świnoujskie spotkanie przy zupie

Serdecznie zapraszamy na świnoujskie spotkanie przy zupie, które odbędzie się jak co miesiąc w ostatnią sobotę. Spotykamy się 28.10.2023 na placu pod Świnoujskim Urzędem Miasta. Zaczynamy punktualnie o godzinie 13.00

Świnoujskie spotkanie przy zupie organizowane są przez grupę lokalnych wolontariuszy i wolontariuszek, także ze wsparciem Świnoujskiego Centrum Wolontariatu. To doskonała okazja, aby wesprzeć osoby samotne, potrzebujące emocjonalnego wsparcia oraz poczucia wspólnoty. Zupę przygotowuje kuchnia hotelu Radisson Blu.

Jeśli w Waszym otoczeniu są osoby czujące się osamotnione czy wykluczone, nie krępujcie się i zaproście ich na to spotkanie. Bądźmy wrażliwi i otwarci na potrzeby osób, które są wokoło nas, budując wspólnie silną i zjednoczoną społeczność mieszkańców Świnoujścia.

Pamiętajmy, że pomoc nie musi być materialna – czasem dobre słowo, miska zupy czy zwykły życzliwy gest może odmienić komuś życie i tchnąć nadzieję. Dołączcie do nas w najbliższą sobotę i wesprzyjcie tych, którzy tego potrzebują.

Serdecznie zapraszamy!

Jan Borowski

Facebook komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »