Trwa rejestracja CAMPUS POLSKA 2022!

Campus Polska Przyszłości

Campus Polska Przyszłości to przestrzeń dialogu i spotkań stworzona dla aktywnych, młodych ludzi chcących mieć wpływ na przyszłość swojego kraju. Zarejestruj się, czekamy na Ciebie. Zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was w tym roku. Dzięki Campusowi Polska Przyszłości rozwiniesz skrzydła i przełożysz pomysły na działania!

Dołącz do nas. Rejestracja potrwa do 03.06. Liczba miejsc ograniczona.

Młodych ludzi takich jak Ty jest więcej. Cieszymy się, że zainteresował Cię nasz tegoroczny Campus Polska Przyszłości 2022! Odbędzie się on w Olsztynie w dniach 26 sierpnia – 1 września. Jeśli masz nie mniej niż 18 lat i nie więcej niż 35 lat oraz nie jest Ci obojętny los naszego kraju, spotkajmy się. Usiądźmy na trawie i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie zmieniać Polskę na lepsze.
Na poczatek chcielibyśmy Cię bliżej poznać, dlatego zapraszamy do udziału w rekrutacji, która trwa od 17 maja do 3 czerwca. Udział w Campusie jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Na podstawie Twoich odpowiedzi w poniższym formularzu rekrutacyjnym dokonamy wyboru 1300 osób, które wezmą udział w tegorocznej edycji. Powodzenia!

Organizator

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.