W jakim kraju my żyjemy! Horror młodych ludzi na komendzie policji w Ustrzykach Dolnych.

Policjant

Czworo młodych ludzi przeżyło horror na komendzie w Ustrzykach Dolnych. Jak opowiadają w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”, zostali pobici, policjanci używali wobec nich także gazu, kazali nago robić przysiady. Powodem miało być to, iż nie chcieli podać swoich danych.

„…..Policjant mnie podduszał. Przed radiowozem rzucił mnie na ziemię, uderzyłem się w głowę. Wepchnęli nas do radiowozu. Mnie, Sebę i Ulę, moją dziewczynę. W międzyczasie przyjechał drugi patrol, oni zabrali drugą dziewczynę. Zanim ruszyliśmy, psiknęli gazem do środka, zamknęli drzwi, potem otworzyli i jeszcze raz psiknęli. Byliśmy oślepieni. W drodze na komendę policjant, który prowadził radiowóz, nagle zwalniał i przyspieszał. Spadaliśmy, uderzaliśmy o ściany radiowozu i o podłogę – opowiada Sebastian Wojtuń. Mówi, że gdy dojechali przed komendę policji, było tam już kilku policjantów. – Sebastian dostał pałą po nogach. Ja dostałem uderzenie w klatkę piersiową. Upadłem na ziemię, uderzyłem się w głowę. Chyba straciłem przytomność, bo ocknąłem się, gdy ciągnęli mnie do komendy. Sam nie dałem rady iść – mówi.

– Na komendzie dostałam pałą po nogach, od tyłu po udach i pod kolanami. To było chyba w przedsionku, zaraz jak nas wprowadzili – opowiada Ula. Mówi, że gdy dzwoniła z parku po policję, odmówili jej …

➡️ czytaj dalej


Zostaw komentarz / Facebook

Konkurs fotograficzny pn.: „Pochwal się swoim pupilem”

konkurs fotograficzny