BiegamBoLubię

W Świnoujściu rusza 14. sezon akcji BiegamBoLubię.

To już czternaście lat, od kiedy rozpoczęliśmy wspólne treningi biegowe na stadionach całej Polski. Nie zwalniamy tempa i wraz z nadejściem wiosny znów pojawimy się na bieżniach lekkoatletycznych. Pierwsze zajęcia już od 4 kwietnia! Zapraszamy!

Akcja BiegamBoLubię to darmowe treningi biegowe dla amatorów na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na stadionie lekkoatletycznym w niemalże 100 lokalizacjach w całej Polsce. Na treningu możecie liczyć na fachową opiekę instruktora. Nie ma znaczenia czy stawiacie pierwsze biegowe kroki, czy na swoim koncie macie już przebiegnięty niejeden maraton – każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi są przeprowadzane w formie lekcji biegowych, nowe spotkanie, to nowe doświadczenie, nauka ćwiczeń oraz metod treningu biegowego. Dzięki temu, że akcja przeprowadzana jest na stadionie trener jest w stanie zwrócić uwagę zarówno na szybszych jak i początkujących biegaczy.

Zastanawiasz się nad tym, żeby zacząć biegać, a może jesteś u progu swojego kolejnego sezonu biegowego? Twój poziom zaawansowania nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Podczas zajęć BiegamBoLubię każdy znajdzie coś dla siebie – zachęcają organizatorzy w Świnoujściu

W tym sezonie zajęcia w Świnoujściu będą prowadzić dwie sympatyczne trenerki:
➡️Oberlan Paulina – mgr fizjoterapii, która ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Od lat dziecięcych związana z bieganiem, dawniej jako czynny zawodnik a od 2016 roku Instruktor Lekkiej Atletyki PZLA. Dotychczas trenowała młodzież w Klubie Lekkoatletycznym w Policach UKL “Ósemka” Police. Od pół roku mieszka i pracuje w Świnoujściu i Tu też chce dalej rozwijać pasje do biegania.
➡️ Romańska Karolina – od 2022 r. Instruktor Lekkiej Atletyki PZLA oraz Instruktor Biegania, ultramaratonka, trenująca pod okiem Dominiki Stelmach i reprezentująca klub RK Athletics Warszawa.
?Zwyciężczyni I Ultramaronu Szlakiem Kotła Świdwińskiego – 63 km (2023 r.)
?Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 100 km w ramach UltraPark Weekend w Pabianicach (2021 r.)
?brązowa medalista MP MASTERS K35 w Maratonie – Dębno (2022 r.)
?3 msc podczas UltraRunning Barcelona 12h (2022 r.)
?Zwyciężczyni Ultra Cross Maraton 12h (2019 r.)
?sportowiec dekady – kobiety 2010-2020 w ramach plebiscytu sportowego Głosu Szczecińskiego.

Zapraszamy:
ŚRODA godz. 18:00
Stadion Miejski (OSiR Wyspiarz)

Facebook komentarze
Translate »