Obywatelska Kontrola Wyborów
Dar Szczecina

Wyprawa jachtu Dar Szczecina na północny kraniec Europy

Wyprawa jachtu Dar Szczecina na północny kraniec Europy rozpocznie się 4.06.2023 r., a zakończy 6.09.2023 r. w Szczecinie. Kapitanami wyprawy są: Wojciech Maleika, Wojciech Kaczor, Przemek Dziarnowski, Maksymilian Bojek i Piotr Patyk. Ponad 3 miesiące arktycznej eskapady zapowiadają się niezwykle ekscytująco.

Wyprawa obejmuje podróż w kierunku potężnych gór, szczytów pokrytych lodowcami schodzącymi do morza, rzeki, których ujścia rozlewają się licznymi strumieniami i wybrzeża pokryte kolorową w lecie tundrą. Wyprawa wymaga doświadczonej załogi, dlatego z najtrudniejszym odcinkiem zmierzą się głównie zaprawieni w bojach żeglarze, pod czujnym okiem kapitanów rejsu. Na wyprawę wyruszą młodzi, odważni żeglarze ze Szczecina. Nabór załogi poprzez stronę internetową Centrum Żeglarskiego trwa do 7 kwietnia, a o jej ostatecznym składzie zadecyduje kapitan.

Jest to niesamowita szansa, by przeżyć przygodę życia i wziąć udział w arktycznej wyprawie. Aby tego dokonać, trzeba być pełnoletnim, jednak doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane. Dar Szczecina płynie na kraniec Europy i potrzebuje załogi. Uczestnicy wyprawy odwiedzą porty w Norwegii i Danii. Jacht dopłynie między innymi do Kopenhagi i Bergen.

źródło: Centrum Żeglarskie
————————————–

Facebook komentarze
Dopilnujmy, by wybory były uczciwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »