Zapraszamy na # 238 parkrun

parkrun

Zapraszamy na parkrun, gdzie można przejść, przetruchtać lub przebiec dystans 5 km Spotkanie jest bezpłatne otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji. Zachęcamy do udziału biegaczy, spacerowiczów, osoby poruszające się na wózku, kijkarzy nordic walking, rodziców z dziećmi oraz uczestników z psami (pamiętajcie tylko o smyczy).
Jeśli nie zacząłeś jeszcze biegać, a chciałbyś uczestniczyć w organizacji biegu jako wolontariusz to zapraszamy do współorganizacji Przyjdź i przekonaj się jak wygląda parkrun od drugiej strony, a my gwarantujemy, że będziesz się dobrze bawić!
Stali bywalcy wiedzą gdzie, a nowicjuszy informujemy, że spotykamy się w Parku Zdrojowym od strony ulicy B. Chrobrego niedaleko boiska.
Przed biegiem o 8.45, jak zawsze, wspólna rozgrzewka a o 9.00 start.
PAMIĘTAJCIE O KODACH KRESKOWYCH. BRAK KODU=BRAK WYNIKU!!!
Gwarantujemy miłe towarzystwo, dobrą zabawę i to, że u nas nigdy nie będziesz ostatni
Bieg przeznaczony jest dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Zapraszamy wszystkich biegaczy, kijkarzy i kibiców z czworonożnymi przyjaciółmi.
Aby śledzić lokalne parkrunowe newsy zaglądaj do zakładki www.parkrun.pl/swinoujscie/ i na https://web.facebook.com/parkrun-Świnoujście-1737190336538496/?ref=aymt_homepage_panel
Jednorazowa rejestracja do biegu dostępna jest tutaj:
https://www.parkrun.pl/rejestracja/
Zachęcamy do zakupu specjalnych opasek parkrun, dzięki którym nigdy nie zapomnicie swojego kodu uczestnika:
https://parkrun-barcode.com/
Opaski pozwolą wam łatwo zeskanować się na parkrun na całym świecie, poza tym ułatwiają kontakt w razie wypadku, a ich zakup wspomaga finansowo inicjatywę parkrun.
Do zobaczenia

Organizator
foto. ewyspiarz.info / Ryszard Zabielski
➡️ Śledż nas na Facebooku


Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.