Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny
Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny

Zaproszenie na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, czas spotkań w rodzinnym gronie przy choince i świątecznie zastawionym stole. Warto więc już dzisiaj pomyśleć o specjalnych ozdobach i zakupie świątecznego drzewka.

Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia… Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny.

Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea.
Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę.
Chętnych do indywidualnej prezentacji podczas jarmarku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 91 32 82 600, e-mail: biuro@mdkmiedzyzdroje.com. Uwaga, ilość miejsc ograniczona.
Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić – podsumował burmistrz Mateusz Bobek

Anetta Czyżak
UM Międyzdroje

Facebook komentarze
Translate »