ZAWODY INDYWIDUALNE W LEKKIEJ ATLETYCE W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – 2021/2022

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 31 maja 2022 r. zorganizował na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Matejki 22 Mistrzostwa Miasta Świnoujście w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2007 – 2008.
Celem imprezy było wyłonienie najlepszych zawodników w konkurencjach lekkoatletycznych w kategorii dziewcząt i chłopców, którzy reprezentować będą nasze miasto w finale wojewódzkim.
Finał wojewódzki w indywidualnej lekkoatletyce odbędzie w dniu 7 czerwca 2022 r. w Goleniowie.
Pięć świnoujskich szkół: SP1, SP2, SP4, SP6, STSG wystawiły swoich reprezentantów w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: 100m,300m,600 m – dziewcząt, 1000m – dziewcząt i chłopców, skok w dal, skok wzwyż i pchnięcie kulą.

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”

Najlepsze wyniki:
100m – dziewczęta
I miejsce Joanna Włodarczak – SP 6 – 13,97
II miejsce Karolina Żardecka – SP1 – 14,41
III miejsce Weronika Kalinowska – SP6 – 14,79
100 m – chłopcy
I miejsce Beniamin Wawrzonkiewicz – SP1 – 12,89
II miejsce Adam Grudzień – STSG – 13,24
III miejsce Adam Pilarski – SP4 – 13,57
300m – dziewcząt
I miejsce Justyna Guzenda – SP2 – 47,18
II miejsce Gabriela Salamonik – SP6 – 48,24
III miejsce Natalia Biegańska – SP6 – 53,96
300m – chłopcy
I miejsce Dawid Pecyna – SP4 – 39,84
II miejsce Adam Grudzień – STSG – 44,17
III miejsce Patryk Otocki – SP6 – 44,90
600m – dziewcząt
I miejsce Urszula Stokowska – SP1 – 2,09,25
II miejsce Julia Borzuchowska – SP2 – 2,32,05
1000m – dziewcząt
I miejsce Zuzanna Oleszkiewicz – SP1 – 3,51,76
II miejsce Wiktoria Parchimowicz – SP1 – 3,52,18
1000m – chłopcy
I miejsce Kajetan Rupar – SP4 – 3,24,12
II miejsce Bartosz Duszyński – SP4 – 3,34,91
III miejsce Bartosz Walkowiak – SP6 – 3,58,37
Skok w dal – dziewcząt
I miejsce Emilia Chudzińska – SP1 – 4,09
II miejsce Alicja Jakubowska – SP4 – 4,08
III miejsce Martyna Wrońska – SP6 – 3,74
Skok w dal – chłopcy
I miejsce Szymon Śnieć – SP1 – 4,82
II miejsce Ignacy Babkinis – SP1 – 4,53
III miejsce Kacper Drąg – SP4 – 4,36
Skok wzwyż – chłopcy
I miejsce Franciszek Gralak – SP1 – 173
Pchnięcie kulą 3 kg – dziewczęta
I miejsce Justyna Furmańczyk – SP2 – 7,09
II miejsce Magda Jasnoch – SP6 – 6,03
III miejsce Natalia Kozioł – SP1 – 5,78
Pchnięcie kulą 5 kg – chłopcy
I miejsce Jan Walkowiak – SP6 – 9,14
II miejsce Szymon Wiśniewski – SP4 – 8,31
III miejsce Kajetan Bujnik – SP4 – 7,67
Sztafeta 4x100m – dziewczęta
I miejsce SP 6 – 58,98
II miejsce SP 1 – 59,98
III miejsce SP2 – 62,37
Sztafeta 4X100m – chłopcy
I miejsce SP 4 – 51,46
II miejsce SP 1 – 56,98
III miejsce SP 6 – 57,72

W każdej konkurencji za I – III miejsca zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.
Pełny komunikat z zawodów na www.osir.swinoujscie.pl

OSiR „Wyspiarz”

Zostaw komentarz

ewyspiarz.info - Serwis Informacyjny.