Zumba Maraton

Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach

8 marca – Dzień Kobiet. Nie ma chyba kobiety, która nie celebrowałaby swojego święta. Ten szczególny dla nas dzień obchodzimy w różny sposób, każda tak jak lubi. Idziemy do restauracji na wykwintną kolację, robimy sobie stylowy zakup – prezent, bierzemy udział w aktywnościach sportowych. Właśnie z okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach, w sobotę 11 marca br. w hali sportowej im. A.Grubby, spotkało się ok. 150 kobiet, by wspólnie uczcić swoje święto tanecznym maratonem zumby. Organizatorem imprezy pn. Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet była międzyzdrojska instruktorka fitness i zumba Alicja Taratajcio. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.
Cieszę się, że widzę dzisiaj w naszej hali sportowej tak wiele Pań. Życzę Wam z okazji Waszego Święta udanej zabawy i samych pozytywnych endorfin – nie tylko podczas dzisiejszego maratonu – gratulował burmistrz.
2- godzinny maraton poprzedziły warsztaty choreografii pod wodzą instruktora ZIN Krzysztofa Nowaka. Liczne grupy zumbowe z Goleniowa, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Trzebiatowa w rytmach bachiaty, salsy czy rumby trenowały pod okiem swoich instruktorów, bo zumba to przede wszystkim świetna zabawa. Problemy dnia codziennego odchodzą w zapomnienie, znikają troski i smutki, liczy się tu i teraz, a przy okazji….z uśmiechem na ustach można stracić mnóstwo kalorii. 

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny, tym razem plenerowy maraton zumby, który już tradycyjnie odbędzie się w dniu 3 maja br. w amfiteatrze miejskim.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

Facebook komentarze
Translate »